Obszywanie to usługa, która pozwala na piękne wykończenie firan, zasłon, obrusów, czy innych dodatków służących do wykańczania wnętrz. Dzięki wykonaniu ozdobnego obszycia każdy materiał będziemy mogli zmienić w atrakcyjne dodatki do domu. Usługę obszywania można wykonać również w przypadku poprawek krawieckich. Jeśli w Twoich ulubionych firankach lub obrusie puścił ścieg i boisz się, aby materiał się nie popruł, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi obszywania w Zabrzu.

Obszywanie firan

Firanki to zazwyczaj bardzo delikatne tkaniny lub siateczki, które składają się z różnej wielkości oczek. Aby idealnie obszyć firanki niezbędne jest dopasowanie odpowiedniej grubości nici oraz ich rodzaju. Nie bez znaczenia jest też rodzaj ściegu na jaki się decydujemy. Dobrze obszyte firany staną się wtedy ozdobą domu, a nie kawałkiem pomarszczonego i pofalowanego materiału. Jeśli chcesz skorzystać z usług krawieckich obszywania firan, zapraszamy do naszej pracowni krawieckiej w Zabrzu, gdzie wykonamy dla Ciebie obszywanie firan w cenie od 4,00 zł za metr bieżący.

Obszywanie zasłon

Zasłony bardzo często stanowią piękny dodatek, który wykorzystuje się przy wykańczaniu wnętrz. Ilość dostępnych faktur oraz kolorów pozwala tak naprawdę na osiągnięcie wymarzonego efektu. Jednak, aby zasłona stała się prawdziwą ozdobą pomieszczenia warto oddać materiał na usługę obszywania zasłon. Sprawi to, że boki materiału nie będą się pruć. W dodatku dopasowanie odpowiedniego ściegu sprawi, że będą jeszcze piękniejsze. Usługa obszywania zasłon to koszt od 4,00 zł za metr bieżący.

Obszywanie obrusów

Zawsze chciałeś mieć w domu piękny obrus, ale w ofercie sklepów nie udało Ci się znaleźć Twojego ideału? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Poszukaj dowolnego materiału, który spełni wszystkie oczekiwania i przynieś go do nas, a my wykonamy dla Ciebie usługę obszywania obrusów w cenie od 4,00 zł za metr bieżący.

Inne usługi obszywania

Jeśli chcesz stworzyć inne dodatki do domu takie jak koce, poduszki, ręczniki lub inne ozdobne elementy, koniecznie zgłoś się do nas. W razie zainteresowania bardzo chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni materiał, a następnie przygotujemy jego obszycie.