Jak często zdarzało Ci się wyjść ze sklepu przez to, że nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanych ubrań? Bo nie skorzystałeś z poprawek krawieckich ! Stała rozmiarówka oraz podobne modele ubrań w każdym sklepie sprawiają, że coraz trudniej znaleźć coś, co będzie nam po prostu pasować. I choć bardzo fajną alternatywą dla gotowych ubrań może być szycie na miarę, to nie każdy może sobie na to pozwolić. I to nie tylko ze względu na cenę, ale również na możliwy dłuższy czas oczekiwania. Nie znaczy to jednak, że musimy zapomnieć o idealnych ubraniach, wystarczy skorzystać z poprawek krawieckich.

Poprawki krawieckie w Zabrzu

Z pewnością nie raz podczas przymierzania ubrań w sklepie przyszło Ci na myśl, że mogłyby one nieco bardziej odpowiadać Twojej sylwetce. Przykładowo nogawki mogłyby być nieco krótsze, a koszula w talii odrobinę węższa. W takiej sytuacji przymierzane ubranie trafiało ponownie na półkę, a Ty wychodziłeś ze sklepu z pustymi rękami. Czas jednak to zmienić i zapoznać się z usługami przeróbek krawieckich.

Dlaczego warto korzystać z poprawek krawieckich?

Każdy z nas jest inny. Bardzo ciężko znaleźć osobę, która miała by identyczne proporcje do danego wzrostu. To właśnie sprawia, że bardzo ciężko dobrać dla siebie idealne ubranie w tradycyjnych sklepach. Jednak za długie lub za szerokie nogawki, czy rękawy nie powinny decydować o tym, czy kupimy dane ubranie. Podoba Ci się dany model, materiał i kolor? Kup je, a następnie przyjdź do nas i pozwól nam na odrobinę kreatywności. Sprawimy, że dane ubranie będzie idealnie pasować do Twojej sylwetki.

Jakie ubrania nadają się do przeróbek krawieckich?

Warto pamiętać o tym, że nie wszystkie przeróbki będą proste do wykonania. W niektórych przypadkach znacznie bardziej opłacalne może okazać się skorzystanie z usług szycia na miarę. Właśnie dlatego w trudnych przypadkach przed zakupem ubrania warto skonsultować się z doświadczoną krawcową lub krawcem, która doradzi, czy dana przeróbka krawiecka będzie miała sens.

Poprawki krawieckie-nasze usługi

Do prostych przeróbek krawieckich zalicza się, chociażby skrócenie spodni oraz zmianę fasonu nogawek. To samo tyczy się rękawów w koszulach oraz marynarkach. Do łatwych poprawek krawieckich zalicza się też przeszycie guzików, czy taliowanie ubrań. Te drobne zmiany mogą bardzo wpłynąć na dopasowanie ubrań do naszej sylwetki. Do niedrogich usług zalicza się też uzupełnianie lub zaszywanie dziur w ubraniach.

Z jakich poprawek krawieckich warto skorzystać?

Nasza firma oferuje bardzo szeroką gamę poprawek krawieckich. Realizujemy je według pomysłów oraz potrzeb klientów. Do przykładowych usług, które wykonujemy zalicza się: skracanie i zwężanie nogawek w spodniach, skracanie marynarek, wydłużanie spodni, zwężanie i poszerzanie ubrań, zwężanie sukienek wieczorowych oraz wymiana podszewki w płaszczach i marynarkach. Zajmujemy się też ocieplaniem płaszczy, zmianą kształtu kołnierzyków, zwężaniem i poszerzaniem spodni, wszywaniem nowych suwaków oraz naprawianiem zniszczonej odzieży. W razie potrzeby wszyjemy też brakujące guziki, wykonamy taliowanie marynarki i koszuli, naprawimy pęknięte kieszenie, naszyjemy łaty i wybijemy dziurki w paskach skórzanych.

Jeśli zależy Ci na wykonaniu innej usługi krawieckiej, zachęcamy do kontaktu.