Szukając gotowych ubrań w sklepach bardzo ciężko znaleźć coś co będzie do nas idealnie dopasowane. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na szycie wszystkich ubrań na miarę. Bardzo często standardowe rozmiary sprawiają, że musimy decydować się na zakup ubrań, które idealnie pasują w tali lub biodrach ale mają nieco za długą nogawkę lub rękaw. Na szczęście taki rodzaj poprawek krawieckich jest zazwyczaj bardzo prosty. Szukasz krawca w Zabrzu, który wykona dla Ciebie skracanie ubrań? Zapraszamy do naszego punku.

Spodnie garniturowe

Spodnie do garniturów, które możemy kupić w sklepach zazwyczaj mają znacznie dłuższą nogawkę od zwykłych spodni. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować je do osób o różnym wzroście. Skracanie spodni garniturowych to bardzo prosta poprawka krawiecka, którą wykonamy dla Ciebie w cenie od 25,00 zł.

Dopasowanie jeansów

O ile kiedyś podwijanie nogawek w jeansach było bardzo modne, tak teraz znacznie popularniejsze stały się proste nogawki. Dlatego jeśli nie chcesz rozstawać się z ulubioną parą jeansów lub modele w sklepach mają dla Ciebie zbyt długie nogawki zapraszamy do naszej pracowni. Krawcowa skróci jeansy w cenie od 25,00 zł.

Skracanie spódniczki

Kolejnym elementem garderoby, który powinien być idealnie dopasowany z pewnością są spódniczki. Długość spódnicy można dopasować w zależności od wieku, okazji, czy upodobania. Dopasujemy spódnice mini, midi i maxi tak, aby były idealnie dostosowane do Twojej sylwetki. Skracanie spódniczki z podszewką to koszt od 25,00 zł. Skracanie spódniczki bez podszewki kosztuje od 20,00 zł. Wykonujemy też usługi krawieckie skracania spódniczek z koła, z falbanami lub kloszowanych w cenie od 40,00 zł.

Skracanie rękawów w bluzce

Rękawy w bluzkach nie powinny być zbyt długie ponieważ mogą nam przeszkadzać przy wykonywaniu codziennych czynności. Są wtedy też znacznie bardziej narażone na zabrudzenie i po prostu przestają estetycznie wyglądać. Właśnie dlatego warto skorzystać z usługi skracania rękawów w bluzkach w cenie od 20,00 zł.

Skracanie rękawów w marynarce i żakiecie

Marynarki oraz żakiety to podstawowy element należący do oficjalnej części garderoby. Ich odpowiednie dopasowanie zdecydowanie przekłada się na nasz elegancki wygląd. W przypadku marynarek rękaw powinien kończyć się 1-2cm powyżej przegubu. Długość rękawa w żakiecie zależy jednak od jego formy oraz szerokości. Skracanie rękawów marynarek i żakietów to koszt od 35,00 zł. a rękawów z rozporkami to koszt od 45,00 zł.

Skracanie rękawów w płaszczu

W okresie jesienno-zimowym płaszcze stanowią podstawowy element codziennej garderoby. W zdecydowanej większości produktów bez problemu uda się dopasować idealną długość rękawa, która powinna sięgać około 1-1,5 centymetra poniżej przegubu nadgarstka. Koszt skrócenia rękawów w płaszczu to 30,00 zł.

Skracanie spodni

Niestety znalezienie w sklepie spodni, które jednocześnie będą miały idealnie dopasowaną długość oraz rozmiar w pasie nie jest prostym zadaniem. Dlatego skracanie spodni to jedna z najczęściej wykonywanych usług krawieckich. Jeśli jednak martwisz się, że fason spodni mógłby się wtedy zmienić, możesz też skorzystać z opcji zwężania spodni. Skrócenie spodni to koszt od 20,00 zł.

Skracanie sukienki dwuwarstwowej

Dobranie idealnej sukienki, a szczególnie takiej w rozmiarze maxi okazuje się dużym wyzwaniem. W większości przypadków sukienki takie są na tyle długie, że nawet wysoki obcas nie pomaga. Chętnie pomożemy Ci w skróceniu sukienki dwuwarstwowej z organtyny, tiulu i podobnych materiałów. Skrócenie sukienki kosztuje od 60,00 zł.

Skracanie marynarek i żakietów

Niewiele osób wie, że ubrania takie jak marynarki i żakiety również można oddawać do skracania. Podstawową zasadą w doborze męskiej marynarki jest to, że powinna ona dzielić sylwetkę na pół. Marynarki bardziej formalne mogą być też nieco dłuższe. Skrócenie marynarki lub żakietu kosztuje od 30,00 zł. W przypadku marynarek i żakietów z rozporkami skrócenie to koszt od 40,00 zł.