Wybieranie w sklepie gotowych ubrań jest niezwykle proste. Ponieważ wymaga jedynie od nas tego, abyśmy się udali do wybranego sklepu. Przymierzyliśmy upatrzony model i udali się do kasy. To niezwykle szybkie rozwiązanie. Jednak z wielu powodów nie jest ono najlepsze. Dostajemy od producenta gotowe ubranie, które nie koniecznie spełnia nasze wymagania i nie dopasuje się idealnie do naszej sylwetki. Dlatego, jeśli zależy Ci na idealnym ubraniu, koniecznie rozważ szycie na miarę.

Usługa ta pozwoli Wam wypełnić garderobę wymarzonymi ubraniami, których nie udało Wam się znaleźć w zwykłych sklepach, ponieważ szycie na miarę pozwoli też dobrać ubranie idealnie dopasowane do Twojej sylwetki. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Dowolnie wybierasz kolory, materiały i dodatki. Tworzysz styl, który będzie pasować do Twojego charakteru.

Co warto wiedzieć o szyciu na miarę ?

W naszej pracowni posiadamy gotowe tkaniny, z których możemy uszyć dla Ciebie ubrania, które nie stanowią żadnego ograniczenia. Bez problemu możemy znaleźć dla Ciebie tkaniny o wskazanych kolorach, fakturach oraz grubości. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my uszyjemy dla Ciebie wymarzone ubranie lub pomożemy w jego zaprojektowaniu. Możesz, ale nie musisz posiadać gotowego wzoru. Wystarczy, że opowiesz nam czego tak naprawdę potrzebujesz, a my pomożemy Ci stworzyć gotowy projekt od samego początku. Jesteśmy wstanie uszyć na miarę każde ubranie, które tylko sobie wymarzysz.

Jak wygląda proces szycia na miarę?

Szycie na miarę rozpoczynamy od spotkania, podczas którego opowiesz nam jakiego ubrania potrzebujesz. Dobierzemy do niego idealną tkaninę, omówimy dokładny model oraz wykonamy wstępne pomiary. W razie potrzeby zamówimy dla Ciebie specjalną tkaninę oraz dodatki. Na tej podstawie krawcowa będzie mogła rozpocząć szycie na miarę. Kolejnym etapem tego procesu będzie pierwsza przymiarka, która pozwoli sprawdzić jak ubranie na Tobie leży. To właśnie w tym momencie będziemy mogli zadbać o dopasowanie ubrania do sylwetki ta aby w razie potrzeby wykonać niezbędne poprawki. Ta przymiarka jest niezwykle istotna, ponieważ szycie na miarę musi odbywać się na sylwetce klienta. Następnie krawcowa wprowadza wszelkie poprawki, aby idealnie dopasowane ubranie mogło trafić w Twoje ręce.

Jak dobrać tkaniny i dodatki do szycia na miarę?

Dobór odpowiedniej tkaniny wymaga odpowiedniej znajomości bazowych materiałów. Dlatego szyjąc na miarę, chcemy poznać wszystkie Twoje potrzeby. Bo materiał musi pasować Ci nie tylko kolorystycznie, ale i ze względu na jego właściwości. Każdy z nich ma nieco inną gramaturę, przewiewność oraz skład. Będą się one różnić również pod kątem odporność na gniecenie się. Wiedząc, w jakich sytuacjach będziesz używać danego ubrania, zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie pod względem jego właściwości. Ostateczna decyzja będzie jednak należała do Ciebie, bo to właśnie sprawi, że docenisz szycie na miarę. Twoje ubrania w końcu będą idealne.

Masz pytania dotyczące szycia na miarę? Skontaktuj się z nami!