Zamek błyskawiczny, zwany potocznie suwakiem stał się świetnym następcą guzików. Znacznie ułatwia on szybkie ubieranie się. I choć z powodzeniem sprawdza się on w kurtkach, bluzach, torebkach i sukienkach to największą popularność zyskał w przypadku rozporków. Czasami jednak może zdarzyć się, że przestanie on prawidłowo działać. Poprzez niewłaściwe użytkowanie lub dopinanie go na siłę bardzo łatwo go uszkodzić. Na szczęście zepsuty suwak to nie wyrok. Bez problemu można wymienić go na nowy i dalej cieszyć się z ulubionych ubrań, plecaków i toreb. Jeśli szukasz usług krawieckich w Zabrzu, zapraszamy do naszej pracowni krawieckiej gdzie wszywanie zamka, wykonamy po wcześniej umówienie na miejscu.

Wszycie zamka do spodni

W ramach tej usługi możemy wymienić Twój zepsuty suwak na nowy. Możemy też zmienić sprawny suwak na taki, który będzie Ci bardziej odpowiadać. Cena wszycia zamka do spodni to od 20,00 zł + cena wybranego suwaka.

Wszycie zamka do spódnicy

Zazwyczaj suwaki stosowane w damskich spódnicach są znacznie delikatniejsze od innych. Przez to dużo częściej ulegają uszkodzeniu. Wykonamy dla Ciebie wszycie zamka do spódnicy w cenie od 20,00 zł + cena wybranego suwaka.

Wszycie zamka do bluzy

W okresie jesiennym w sklepach pojawia się coraz więcej ciepłych bluz zapinanych na suwak. Ich zakładanie jest wtedy znacznie łatwiejsze. Jeśli jednak w Twojej ulubionej bluzie przestał on działać prawidłowo, chętnie go dla Ciebie wymienimy. Koszt wszycia zamka do bluzy ocieplanej to od 30,00 zł + cena wybranego suwaka oraz od 28,00 do bluzy bez ocieplenia + cena suwaka.

Wszycie zamka do kurtki

Sprawny suwak w kurtce w okresie jesienno-zimowym to podstawa. Dlatego jeśli widzisz, że dzieje się z nim coś nie dobrego, nie odkładaj jego wymiany na później. Wszycie zamka do kurtki bez ocieplenia to koszt od 35,00 zł + cena wybranego suwaka, a do kurtki z ociepleniem od 40,00 zł + cena suwaka.

Wszycie zamka do torby

Pomożemy też wymienić zepsuty zamek w Twojej ulubionej torbie lub plecaku. Dobierzemy jego idealną długość oraz kolor tak, aby zachować oryginalny wygląd produktu. Wszycie zamka do torby kosztuje od XX zł.