Znalezienie w sklepie idealnie dopasowanych ubrań często okazuje się niezwykle trudne. Tak naprawdę możemy w sklepie wybrać coś, co zwyczajnie nam się podoba. Nie oznacza to jednak, że produkt ten na zawsze pozostanie zbyt duży. Wystarczy skorzystać z usług krawieckich w Zabrzu, gdzie zwężanie ubrań jest codziennością. Dzięki którym w prosty sposób uda się dopasować każde ubranie do Twojej sylwetki. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę każdy rodzaj odzieży można poddać przeróbkom krawieckim. Nie musimy ograniczać się jedynie do skracania ubrań. Możemy też ingerować w ich krój. Właśnie dlatego ze względu na obecną modę, która promuje dobrze dopasowane ubrania, bardzo popularne stały się usługi zwężania ubrań. Zwęzić można nie tylko nogawki spodni, ale i rękawy w koszulach, czy marynarkach. Do sylwetki można dopasować też spódnice, czy sukienki.

Zwężanie spódnicy bez podszewki

Marzyła Ci się idealnie dopasowana spódnica? A może Twoja ulubiona spódniczka po prostu stała się za duża? Przynieś ją do naszej pracowni krawieckiej w Zabrzu, abyśmy mogli ocenić czy model ubrania oraz jego materiał pozwalają na wykonanie poprawek krawieckich. Zastanawiasz się ile kosztuje zwężenie spódnicy? Usługa ta w przypadku spódnic bez podszewki to koszt od 20,00 zł. Spódnice z podszewką i paskiem przerobimy dla Ciebie w cenie od 30,00 zł. Zwężanie ubrań nie musi być drogie.

Zwężanie spodni

Kupiłeś w sklepie spodnie, których krój nie do końca do Ciebie pasuje? Z pewnością masz też w szafie spodnie, z którymi nie chcesz się rozstawać, a przez szeroki krój dawno wyszły już z mody. Zrobimy wszystko, by dopasować je do Twojej sylwetki. Zastanawiasz się ile może kosztować zwężanie spodni? W przypadku klasycznych spodni będzie to koszt od 20,00 zł, spodnie ze stebnówką zwęzimy dla Ciebie w cenie od 30,00 zł.

Usługę zwężania możemy wykonać też w przypadku rękawów koszul, marynarek oraz żakietów. Możliwość wykonania takiej usługi będzie jednak zależała od rodzaju materiału oraz sposobu uszycia. Chcesz zwęzić rękawy? Ubranie przynieś do naszej pracowni krawieckiej w Zabrzu, a ocenimy czy uda się wykonać poprawki krawieckie.